Comisions Institucionals

DEPARTAMENT DE SALUT DE VINARÒS

Benicarló

Xaro Miralles Ferrando

Alcaldessa presidenta

Morella

Rhamsés Ripollés Puig

Alcalde president

Peníscola

Andrés Martínez Castellá

Alcalde president

DEPARTAMENT DE SALUT DE CASTELLÓ

Benicàssim

Susana Marqués Escoín

Alcaldessa presidenta

Borriol

Mª José Pallarés Castelló

Tinenta d’alcalde

Castelló de la Plana

Sara Usó Alia

Regidora

DEPARTAMENT DE SALUT DE LA PLANA

Borriana

Mª Consuelo Suay Moner

Regidora

Vila-real

Silvia Gómez Rey

Tinenta d’alcalde

Alqueries

Esther Lara Fonfría

Alcaldessa presidenta

DEPARTAMENT DE SALUT DE SAGUNT

Canet d’En Berenguer

Leandro Benito Antoni

Alcalde president

Sagunt

Josep Maria Gil Alcamí

Tinent d’alcalde

Sagunt

Natalia Antonino Soria

Regidora

DEPARTAMENT DE SALUT DE VALÈNCIA – CLÍNIC – LA MALVA-ROSA

Albalat dels Sorells

Sonia Clement Biot

Tinenta d’alcalde

Almàssera

Ramón Puchades Bort

Alcalde president

Albuixech

José Vicente Andreu Castelló

Alcalde president

DEPARTAMENT DE SALUT DE VALÈNCIA – ARNAU DE VILANOVA – LLÍRIA

Moncada

Juan Antonio Balaguer Barrera

Regidor

Eliana

Mª Mercedes Berenguer Llorens

Regidora

Higueruelas

Melanio Esteban Martínez

Alcalde president

DEPARTAMENT DE SALUT DE VALÈNCIA – LA FE

Beniparrell

Ana Giménez Piquer

Tinenta d’alcalde

València

Maite Girau Melià

Regidora

Albal

Ramón Marí Vila

Alcalde president

DEPARTAMENT DE SALUT DE REQUENA

Utiel

Paula Roda Mayordomo

Tinenta d’alcalde

Requena

Isabel García Hernández

Tinenta d’alcalde

Venta del Moro

Begoña Hernández Borja

Regidora

DEPARTAMENT DE SALUT DE VALÈNCIA – HOSPITAL GENERAL

Xirivella

Michel Montaner Berbel

Alcalde president

Paiporta

Isabel Martín Gómez

Alcaldessa presidenta

Picanya

Juan Enrique Llopis i Cánovas

Regidor

DEPARTAMENT DE SALUT DE VALÈNCIA – DOCTOR PESET

Sedaví

Rafael Pérez Martínez

Regidor

Benetússer

Mª Remedios Navarro Alapont

Tinenta d’alcalde

Sedaví

José Francisco Cabanes Alonso

Alcalde president

DEPARTAMENT DE SALUT DE LA RIBERA

Alzira

Aida Ginestar Pau

Tinenta d’alcalde

Fortaleny

Juana Clos Gimeno

Alcaldessa presidenta

Antella

Mª Amparo Estarlich Martorell

Alcaldessa presidenta

DEPARTAMENT DE SALUT DE GANDIA

Alfauir

Marcos García Tudela

Alcalde president

Gandia

Elisabeth Moreno Salom

Regidora

Palmera

José Ramón Lorente Mezquida

Regidor

DEPARTAMENT DE SALUT DE DÉNIA

Ondara

Zeus Serrano Soler

Alcalde president

Dénia

Cristina Morera Vengut

Tinenta d’alcalde

Teulada

Rosa Ana Caselles Llobell

Tinenta d’alcalde

DEPARTAMENT DE SALUT XÀTIVA – ONTINYENT

Vallada

Mª José Tortosa Tortosa

Alcaldessa presidenta

Rafelguaraf

Rafaela Aliaga Sendra

Alcaldessa presidenta

Xàtiva

Cristina María Suñer Tormo

Regidora

DEPARTAMENT DE SALUT D’ALCOI

Alcoleja

Francisco Miguel Fenollar Iváñez

Alcalde president

Famorca

José Vicente Masanet Ferrer

Alcalde president

Benilloba

Juan García Quiñonero

Regidor

DEPARTAMENT DE SALUT DE LA MARINA BAIXA

Vila Joiosa

Andrés Verdú Reos

Alcalde president

Polop

Gabriel Fernández Fernández

Alcalde president
Callosa d’En Sarria
Vicent Llobell Bertomeu
Tinent-d’alcalde

DEPARTAMENT DE SALUT D’ALACANT – SANT JOAN D’ALACANT

Sant

Joan d’Alacant Esther Donate Pérez

Tinenta d’alcalde

Benidorm

José Ramón González de Zarate Unamuno

Regidor

Aigües

María Espinosa Quereda

Regidora

DEPARTAMENT DE SALUT D’ELDA

Algueña

Mª Carmen Jover Pérez

Alcaldessa presidenta

Romana

Noé Cerdá Jover

Regidor

Beneixama

Natalia Ferrero Nolina

Regidora

DEPARTAMENT DE SALUT D’ALACANT – HOSPITAL GENERAL

Alacant

Sofía Morales Garrido

Regidora

Alacant

Carlos Giménez Bertomeu

Regidor

Alacant

Gloria Vara Giner

Regidora

DEPARTAMENT DE SALUT D’ELX – HOSPITAL GENERAL

Elx

Cristina Martínez Rodríguez

Tinenta d’alcalde

Elx

Carlos González Serna

Alcalde president

Santa Pola

Mª Dolores Tomás López

Regidora

DEPARTAMENT DE SALUT D’ORIHUELA

San Isidro

Manuel Gil Gómez

Tinent d’alcalde

San Isidro

Francisco Damián Sabater Culiáñez

Alcalde president

Almoradí

Rosario Ana Martínez Caracena

Regidora

Orihuela

Emilio Bascuñana Galiano

Alcalde president

DEPARTAMENT DE SALUT DE TORREVIEJA

Los Montesinos

Ana Belén Juárez Pastor

Tinenta d’alcalde

San Fulgencio

Carlos Ramírez Sansano

Alcalde president

Guardamar del Segura

Ana Martínez Zaragoza

Regidora

DEPARTAMENT DE SALUT MANISES

Manises

Jesús Borràs i Sanchis

Alcalde president

Aldaia

Guillermo Luján Valero

Alcalde president

Quart de Poblet

Bartolome Nofuentes López

Tinent d’alcalde

DEPARTAMENT DE SALUT D’ELX – CREVILLENT

Elx

Cristina Martínez Rodríguez

Tinenta d’alcalde

Aspe

Sergio Puerto Manchón

Regidor

Elx

Carlos González Serna

Alcalde president

CONSELL DE SALUT DE LA COMUNITAT VALENCIANA

Dénia

Cristina Morera Vengut

Tinenta d’alcalde

Castelló de la Plana

Sara Usó Alia

Regidora

València

Isabel Lozano Lázaro

Regidora

Callosa d’en Sarrià

Montserrat Romeu Sánchez

Regidora

Mislata

Carlos Fernández Bielsa

Alcalde president

Albalat dels Sorells

Sonia Clement Biot

Tinenta d’alcalde

COMISSIÓ DE GARANTIES DE VIDEOVIGILÀNCIA

Meliana

Josep Antoni Riera Vicent

Alcalde president

CONSELL TERRITORIAL DE LA PROPIETAT IMMOBILIÀRIA DE VALÈNCIA

València

Consol Castillo Plaza

Tinenta d’alcalde

CONSELL TERRITORIAL DE LA PROPIETAT IMMOBILIÀRIA DE CASTELLÓ

Santa Magdalena de Pulpis

Sergio Bou Ayza

Alcalde president

CONSELL TERRITORIAL DE LA PROPIETAT IMMOBILIÀRIA D’ALACANT

Jacarilla

Pilar Díaz Rodríguez

Alcaldessa presidenta
Torrevieja

Fanny Serrano Rodríguez

Regidora

CONSELL D’EMPADRONAMENT EN CASTELLÓ DE LA PLANA

Almassora

Josep Xavier Trenco Pitarch

Tinent d’alcalde

Xert

Mª Iluminada Domenech Beltrán

Regidora

Orpesa

Josep Lluís Romero Martínez

Regidor

Sant Mateu

Ana María Besalduch Besalduch

Alcaldessa presidenta

CONSELL D’EMPADRONAMENT DE VALÈNCIA

Albuixech

José Vicente Andreu Castelló

Alcalde president

Rafelbunyol

Alicia Piquer Sancho

Tinenta d’alcalde

Bellreguard

Alexandre Ruiz Gadea

Tinent d’alcalde

València

Glòria Tello Company

Tinenta d’alcalde

CONSELL D’EMPADRONAMENT D’ALACANT

Ibi

Yolanda Venteo Climent

Regidora

COMISSIÓ TERRITORIAL D’URBANISME D’ALACANT

Callosa d’en Sarrià

Josep Saval Gregori

Alcalde president

COMISSIÓ TERRITORIAL D’URBANISME DE CASTELLÓ

Vila-real

Emilio Manuel Obiol Menero

Tinent d’alcalde

Almassora

Carmina Martinavarro Mollá

Tinenta d’alcalde

COMISSIÓ TERRITORIAL D’URBANISME DE VALÈNCIA

Alqueria de la Comtessa

Salvador Femenía Peiró

Alcalde president

Valencia

Vicent Manuel Sarrià i Morell

Tinent d’alcalde

CONSELL D’ADMINISTRACIÓ DE L’ENTITAT DE SANEJAMENT D’AIGÜES RESIDUALS DE LA COMUNITAT VALENCIANA

Orihuela

Francisco Manuel Sáez Sironi

Tinent d’alcalde

Albuixech

Josep Vicent Bort Bono

Regidor

Vinaròs

Juan Bautista Juan Roig

Regidor

Albal

Ramón Marí Vila

Alcalde president

CONSELL DE PARTICIPACIÓ DE L’EPSAR

Massanassa

Clara Quiles Vila

Regidora

Burjassot

Rafael García García

Alcalde president

Xeresa

Tomás Ferrandis Moscardó

Alcalde president

CONSELL RECTOR DE L’IVAJ-GVA-JOVE

Campello

David Ramírez Navarro

Tinent d’alcalde

Almussafes

Carlos Grancha Bosch Regidor

COMISSIÓ D’ESPECTACLES PÚBLICS I ACTIVITATS RECREATIVES DE LA COMUNITAT VALENCIANA

Xeraco

Stefano Torres Jaijo

Regidor

Ontinyent

Rebeca Mariola Torró Soler

Tinenta d’alcalde

Pedreguer

Inmaculada Francisca Puigcerver Almodóvar

Regidora

Orihuela

Carolina Gracia Gómez

Regidora

GABINET TÈCNIC ASSESSOR DE LA COMISSIÓ DE COORDINACIÓ DE POLICIES LOCALS DE LA COMUNITAT VALENCIANA

Riba-roja de Túria

Roberto Pascual Raga Gadea

Alcalde president

COMITÉ DE COORDINACIÓ AEROPORTUÀRIA DE LA COMUNITAT VALENCIANA

Manises

Alfonso Carlos López Reyes

Regidor

Elx

Carlos González Serna

Alcalde president

Moncada

Sebastián Sánchez Castillo

Tinent d’alcalde

OBSERVATORI DEL COMERÇ VALENCIÀ

FVMP

Vicent Gil Olmedo

Secretari general

COMISSIÓ INTERDEPARTAMENTAL D’ESTADÍSTICA (CIE)

Godella

Francesc Arándiga Llaudes

Tinent d’alcalde

Sant Joan d’Alacant

Jaime Albero Gabriel

Alcalde president

Castelló de la Plana

Antonio Miguel Lorenzo Górriz

Tinent d’alcalde

CONSELL VALENCIÀ D’ESTADÍSTICA

Castelló de la Plana

Antonio Miguel Lorenzo Górriz

Tinent d’alcalde

Godella

Francesc Arándiga Llaudes

Tinent d’alcalde

Sant Joan d’Alacant

Jaime Albero Gabriel

Alcalde president

CONSELL VALENCIÀ DE COOPERACIÓ AL DESENVOLUPAMENT

Puçol

Mª Dolores Sánchez Parra

Tinenta d’alcalde

COMISSIÓ DE PROTECCIÓ CIVIL DE LA COMUNITAT VALENCIANA

Oliva

David González Martínez

Alcalde president

Sot de Ferrer

Ramón Martínez Peiró

Alcalde president

Ayora

José Vicente Anaya Roig

Alcalde president

MESA DE PREVENCIÓ DE DESNONAMENTS

FVMP

Vicent Gil Olmedo

Secretari general

CONSELL ASSESSOR DE LA LLEI DE LA FUNCIÓ SOCIAL DE L’HABITATGE

FVMP

Vicent Gil Olmedo

Secretari general

COMISSIÓ DE COORDINACIÓ DE LES POLICIES LOCALS DE LA COMUNITAT VALENCIANA

Benidorm

Antonio Pérez Pérez

Alcalde president

Alacant

Gabriel Echávarri Fernández

Alcalde president

Alacant

Fernando Marcos Mena

Regidor

València

Anaïs Menguzzato García

Regidora

Almenara

Estíbaliz Pérez Navarro

Alcaldessa presidenta

Llíria

Manuel Civera Salvador

Alcalde president

Alfafar

Juan Ramón Adsuara Monlleó

Alcalde president

Xàtiva

Roger Cerdá Boluda

Alcalde president

Xàtiva

Mariola Sanchis del Valle

Regidora

Poblets

Salvador Sendra i Gasquet

Alcalde president

València

Joan Ribó Canut

Alcalde president

COMITÉ DE SEGUIMENT DEL PROGRAMA DE DESENVOLUPAMENT RURAL DE LA COMUNITAT VALENCIANA 2014-2020

FVMP

Vicent Gil Olmedo

Secretari general

CONSELL DE CONSUMIDORS I USUARIS DE LA COMUNITAT VALENCIANA

San Isidro

Ana Isabel Fuentes Ruiz

Regidora

COMISSIÓ DE COORDINACIÓ DE POLÍTIQUES DEL CANVI CLIMÀTIC DE LA COMUNITAT VALENCIANA

Sant Mateu

Ana María Besalduch Besalduch

Alcaldessa presidenta

COMISSIÓ MIXTA D’ATENCIÓ I ACOLLIDA A PERSONES REFUGIADES I DESPLAÇADES

Alcoi

Aroa Mira Rojano

Tinenta d’alcalde

COMISSIÓ DE PREUS

FVMP

Vicent Gil Olmedo

Secretari general

CONSELL ESCOLAR DE LA COMUNITAT VALENCIANA

FVMP

Vicent Gil Olmedo

Secretari General

CONSELL DE FORMACIÓ DE PERSONES ADULTES

Benidorm

Rubén Martínez Gutiérrez

Regidor
Castelló de la Plana

Enric Porcar Mallén

Tinent d’alcalde
Alcora

Samuel Falomir Sancho

Tinent d’alcalde

COMISSIÓ CONSULTIVA D’AVALUACIÓ I SEGUIMENT DE LA PROTECCIÓ I CONSERVACIÓ DEL PATRIMONI ARBORI

FVMP

Manuel Alcaide Olmos

Técnic

COMISSIÓ MIXTA GENERALITAT-FVMP

Santa Pola

Yolanda Seva Ruíz

Alcadessa-Presidenta

FVMP

Eva Pilar Sánchis Bargues

Vicesecretària

Benicassim

Susana Marqués Escoin

Alcadessa-Presidenta

Diputació València

Diana Morant Ripoll

Diputada Pronvinçial

Diputació Castelló

Vicent Sales i Mateu

Vicepresident

Diputació d’Alacant

Eduardo Jorge Dolon Sánchez

Vicepresident

COMISSIÓ CONSULTIVA DE FESTEJOS TAURINS TRADICIONALS

Onda

Joaquín Alfredo Huguet Lecha

Alcalde-President

Bétera

Cristina Alemany Campos

Alcadessa-Presidenta

Canet d’En Berenguer

Leandro Benito Antonio

Alcalde-President

COMISSIÓ TÈCNICA DE EXPERTS-CATÀLEG VESTIGIS GUERRA CIVIL I LA DICTADURA

FVMP

Eugeni de Manuel Rozalen

Director de Coodinació

COMISSIÓ DE INTRUSISME

FVMP

Vicent Gil Olmedo

Secretari general

Gonzalo Albir López

Tècnic

COMITÉ DE SEGUIMENT DEL PROGRAMA OPERATIU DEL FONS SOCIAL EUROPEU

FVMP

Vicent Gil Olmedo

Secretari general

Sagunt

Maria Teresa García Muñoz

Tinent d’alcalde

COMISSIÓ PROVINCIAL DE SEGUIMENT DEL PROGRAMA DE FOMENT D’EMPLEO AGRARI-ALACANT

Elx

Antonio Vicente García Díez

Tinent d’alcalde

COMISSIÓ INSTITUCIONAL DEL TRANSPORT PER A L’AREÀ DE VALENCIÀ

Mislata

Carlos Fernández Bielsa

Alcalde-President

COMISSIÓ PARITARIA DE FORMACIÓ LOCAL (COPAFORLO)

FVMP

Eva Pilar Sanchis Bargues

Vicesecretaria general

Busot

Alejandro Morant Climent

Alcade-President

Almassora

Luis Martínez Fuentes

Regidor

Burjassot

José Ruiz Cervera

Tinent d’alcalde

CONSELL VALENCIÀ DE LA CAÇA

FVMP

Manuel Alcaide Olmos

Tècnic

COMISSIÓ PROVINCIAL DE SEGUIMENT DEL PROGRAMA DE FOMENT D’OCUPACIÓ AGRARI-CASTELLÓ

Vilavella

Maria Dolores Orega Valls

Regidora

OBSERVATORI DE LA SEGURETAT EN LA COMUNITAT VALENCIANA

Sueca

Raquel Tamarit Iranzo

Alcaldessa-Presidenta

Algemesí

Marta Trenzano Rubio

Alcaldessa-Presidenta

L’Alcudia

Fernando Salom Porta

Alcalde-President

COMISSIÓ SECTORIAL D’ESCOLARIZATZIÓ DE LA FORMACIÓ PROFESSIONAL- CASTELLÓ

Onda

Encarnación Ribes Rovira

Tinent-d’Alcade

COMISSIÓ SECTORIAL D’ESCOLARIATZIÓ DE LA FORMACIÓ PROFESSIONAL – VALÉNCIA

Corbera

Mentxu Balaguer Pastor

Tient-d’Alcalde

PREMIS TURISME COMUNITAT VALENCIANA 2016

FVMP

Eugeni Josep de Manuel Rozalén

Director de Coordinació

COMITÉ PERMANENT D’ACCIÓ HUMANITÁRIA DE LA COMUNITAT VALENCIANA

FVMP

Gonzalo Albir López

Técnic

Altea

Beatriz Gonzales Almás

Regidora

Elx

María Teresa Masiá Milla

Tinent d’Alcalde

Museros

Cristina Civera Balaguer

Alcadessa-Presidenta

CONSELL TÉCNIC DE DELIMITACIÓ TERRITORIAL

FVMP

Eugenio de Manuel Rozalen

Director de Coordinació

GRUP DE TREBALL PLA ESTATÈGIC CULTURA VALENCIÀ

FVMP

Eugenio de Manuel Rozalen

Director de Coordinació

CONSELL DEL TAXI DE LA COMUNITAT VALENCIANA

Alacant

Fernando Marcos Mena

Regidor

Valencia

Guiseppe Grezzi

Tinent d’Alcalde

Gavarda

Vicente José Mompo Aledo

Alcalde-President

COMISSIÓ TÉCNIA TRANSPORT ÁREA DE VALENCIA

FVMP

Eugenio de Manuel Rozalen

Director de Coordinació

COMISSIÓ PROVINCIAL DE SEGUIMENT – SEPE – ALACANT

Elx

Antonio Vicente García Díez

Tinent d’Alacalde

MESA FORESTAL

Requena

Álvaro Pérez Vanacloy

Tinent d’Alcalde

COMISSIÓ MIXTA SOBRE UNIFORMITAT POLICIA LOCAL

Alzira

Sara Garés Ull

Regidor

CONSELL RECTOR DE l’INSTITUT CARTOGRÀFIC

Foios

Mª Carmen Cabo Montalt

Tinent-d’Alcalde

Sot de Ferrer

Ramón Martínez Peiró

Alcalde-President

Cocentaina

Mireia Estepa Olcina

Alcaldessa-Presidenta

COMISSIÓ DE SEGURETAT ALIMENTARIA DE LA COMUNITAT VALENCIANA

FVMP

Roberto Bermell Meliá

Jefe d’Àrea

COMISSIÓ MIXTA PER AL DESENVOLUPAMENT DE LA ESTRATEGIA VALENCIANA PER A L’IGUALDAD I L’INCLUSIÓ DEL POBLE GITANO

FVMP

Vicent Gil Olmedo

Secretari General 

CONSELL VALENCIÀ DE LA DONA

FVMP

Lourdes Pozo Vico

Tècnica 

COMISSIÓ TÉCNICA DE VALORACIÓ, DE LES AJUDES Y SUBVENCIONS PER AL FOMENT DE LES ACTIVITATS MUSICALS

FVMP

Vicent Gil Olmedo

Secretari General

JUNTA QUALIFICADORA DE DOCUMENTS ADMINISTRATIUS

Almussafes

Vicenta Pilar Raga Agramunt

Arxivera Municipal

COMISSIÓ DE VALORACIÓ DE CAPITAL CULTURAL VALÈNCIA

FVMP

Vicent Gil Olmedo

Secretari General

COMISSIÓ DE TREBALL PER A LA PROTECCIÓ DE LA INFÀNCIA I L’ADOLESCENCIA

FVMP

Eugeni De Manuel Rozalen

Director de Coordinació

PREMIS VIVENDA, MOBILITAT I URBANISME AMB PERSPECTIVA DE GENERE

FVMP

Eugeni De Manuel Rozalen

Director de Coordinació

CONSELL DE PARTICIPACIÓ CIUTADANA DE LA COMUNITAT VALENCIANA

FVMP

Roberto Bermell Meliá

Cap de Servei 

COMISSIÓ DE SEGUIMENT DEL FONS DE COOPERACIÓ MUNICIPAL DE LA COMUNITAT VALENCIANA

Pedreguer

Sergiu Ferrús Peris

Alcalde-President

Picanya

Josep Almenar i Navarro

Alcalde-President

Vall d’Alba

Marta Barrachina Mateu

Alcaldessa-Presidenta

COMISSIÓ CONSULTIVA SOBRE LA DECLARACIÓ DE BÉ INMATERIAL DE RELLEVÁNCIA LOCAL DE LES FESTES DE MOROS I CRISTIANS DE LA COMUNITAT VALENCIANA

FVMP

Vicent Gil Olmedo

Secretari General